Výsledky súťaží – sezóna 2019/2020

Pozrite si tiež výsledky súťaží – sezóny: 2018/2019, 2017/2018, 2016/2017,
roky: 2016, 2015, 2014 a 2013

Umiestnenie:
Pretekár: 1. miesto 2. miesto 3. miesto Celkovo
v SP
Nominácia
na M-SR
Celkovo:
(z-s-b)
Celkovo: 12 17 16 0 0 12-17-16
Botló Daniel 2 2 0-2-2
Botló Dorota 1 3 0-1-3
Dvorská Martina 1 2 1 1-2-1
Dvorský Michal 2 1 2-1-0
Erneyová Paulína 3 1 3-1-0
Gajdošík Oliver 3 1 3-1-0
Hepnerová Sofia 3 1 1 3-1-1
Iľko Oliver 3 0-0-3
Kluchová Nina 3 1 1 3-1-1
Kohút Maroš 1 3 1-0-3
Krajner Marek 2 2 0-2-2
Mäsiarová Dáša 1 3 0-1-3
Mišeje Radovan 1 3 0-1-3
Mišeje Sylvia 2 0-0-2
Mišejová Viktória 2 1 2-1-0
Šimoňák Mathias 4 0-0-4
Špaldoňová Elizabeth 1 1 2 1-1-2
Timoscsenko Júlia 4 1 4-1-0
Turancsík Kristián 2 0-2-0
Varga Christián 2 0-0-2
Vážanová Terézia 1 2 0-1-2
Žilla Roman 1 2 1-0-2
Žillová Eliška 1 2 1-2-0

Orava cup 2020 – 1. feruára 2020 – Dolný Kubín

V sobotu 1. februára 2020 sa 5 našich nových nádejných pretekárov - Paulínka, Dáška, Oliver, Miško a Martinka, zúčastnilo Orava cupu 2020. Súťažili v kata. V silne obsadených skupinách síce medailu nezískali, ale zabojovali. Najbližšie k medaili bola Martinka, ktorá po vynikajúcom výkone skončila nakoniec na 5. mieste, aj to len po dlhom rozhodovaní rozhodcov, ktorí sa museli nakoniec dlho radiť o víťazovi 3. miesta. Ďakujeme všetkým za reprezentáciu klubu!


II. ročník Vianočného pohára KK Kanianka – 14. decembra 2019 – Kanianka
  • Agility – dievčatá 5 až 7 r. bez STV: 1. Sofia Hepnerová, 3. Martina Dvorská
  • Agility – dievčatá 8 až 9 r. bez STV: 1. Paulína Erneyová, 2. Elizabeth Špaldoňová
  • Agility – dievčatá 8 až 9 r. bez STV: 3. Dorota Botló a Dáša Mäsiarová
  • Agility – chlapci: 5 až 8 r. bez STV: 3. Daniel Botló
  • Agility – chlapci: 8 r. bez STV: 2. Oliver Gajdošík, 3. Christián Varga
  • Agility – chlapci: 9 až 11 r. bez STV: 1. Michal Dvorský, 3. Marek Krajner a Mathias Šimoňák
  • Agility – chlapci: 8 až 9 r. do 7 kyu: 3. Maroš Kohút a Radovan Mišeje
  • Agility – deti 7 až 10 r. do 7. kyu: 1. Júlia Timoscsenko
  • Kihon ido – dievčatá 5 až 7 r. bez STV: 1. Sofia Hepnerová, 2. Martina Dvorská
  • Kihon ido – dievčatá 8 až 9 r. bez STV: 1. Paulína Erneyová, 2. Dorota Botló
  • Kihon ido – dievčatá 8 až 9 r. bez STV: 3. Elizabeth Špaldoňová a Dáša Mäsiarová
  • Kihon ido – chlapci 5 až 9 r. bez STV: 1. Oliver Gajdošík, 2. Michal Dvorský
  • Kihon ido – chlapci 5 až 9 r. bez STV: 3. Daniel Botló a Christián Varga
  • Kihon ido – chlapci 10 až 13 r. bez STV: 3. Mathias Šimoňák a Marek Krajner
  • Kihon ido – deti 9 r. 8. až 7. kyu: 1. Maroš Kohút, 2. Júlia Timoscsenko, 3. Radovan Mišeje
  • Kihon ido – dievčatá 7 až 10 r. s STV do 7. kyu: 1. Júlia Timoscsenko
  • Kata – dievčatá 6 až 8 r. bez STV: 1. Martina Dvorská, 2. Sofia Hepnerová, 3. Elizabeth Špaldoňová
  • Kata – dievčatá 9 až 10 r. bez STV: 1. Paulína Erneyová, 2. Dáša Mäsiarová, 3. Dorota Botló
  • Kata – dievčatá 7 až 10 r. s STV do 7. kyu: 1. Júlia Timoscsenko
  • Kata – chlapci 5 až 8 r. bez STV: 1. Oliver Gajdošík, 2. Daniel Botló
  • Kata – chlapci 9 až 11 r. bez STV: 1. Michal Dvorský, 2. Marek Krajner, 3. Mathias Šimoňák
  • Kata – chlapci 9 až 13 r. po 6. kyu: 3. Oliver Iľko a Radovan Mišeje
  • Kata – chlapci 7 až 9 r. do 7. kyu: 3. Maroš Kohút
  • Kata – dievčatá pokročilé 8. až 5. kyu: 1. Nina Kluchová
  • Kata – dievčatá pokročilé 5. kyu a vyššie do 14 rokov: 2. Nina Kluchová, 3. Terézia Vážanová
  • Kata – dievčatá pokročilé 15. až 18 r.: 1. Viktória Mišejová, 2. Eliška Žillová, 3. Sylvia Mišeje
  • Kata – chlapci nad 11 r. 7. až 5. kyu: 2. Kristián Turancsík, 3. Oliver Iľko a Roman Žilla
  • Kata kobudo – začiatočníci dievčatá: 1. Viktória Mišejová, 2. Eliška Žillová, 3. Terézia Vážanová a Nina Kluchová
  • Kata kobudo – začiatočníci chlapci: 1. Roman Žilla, 2. Oliver Iľko
  • Kumite – chlapci bez STV 5 až 8 r.: 1. Oliver Gajdošík, 2. Daniel Botló
  • Kumite – chlapci bez STV 9 až 13 r.: 2. Marek Krajner, 3. Michal Dvorský a Mathias Šimoňák
  • Kumite – dievčatá bez STV 6 až 7 r.: 1. Sofia Hepnerová, 2. Martina Dvorská
  • Kumite – dievčatá bez STV 8 až 9 r.: 1. Elizabeth Špaldoňová, 2. Paulína Erneyová
  • Kumite – dievčatá bez STV 8 až 9 r.: 3. Dorota Botló a Dáša Mäsiarová
  • Kumite – chlapci s STV do 7. kyu do 32 kg: 2. Radovan Mišeje
  • Kumite – chlapci s STV do 7. kyu nad 32 kg: 3. Maroš Kohút
  • Kumite – dievčatá začiatočníci s STV 8. až 7. kyu: 1. Júlia Timoscsenko
  • Kumite – dievčatá do 11 rokov po 5. kyu: 1. Nina Kluchová
  • Kumite – dievčatá pokročilé 10 až 13 r.: 1. Nina Kluchová, 2. Terézia Vážanová
  • Kumite – chlapci stredne pokročilí nad 11 rokov po 5. kyu: 2. Kristián Turancsík, 3. Roman Žilla a Oliver Iľko
  • Kumite – dievčatá pokročilé 15 a viac r.: 1. Eliška Žillová, 2. Viktória Mišejová, 3. Sylvia Mišeje

Pozrite si tiež výsledky súťaží – sezóny: 2018/2019, 2017/2018, 2016/2017,
roky: 2016, 2015, 2014 a 2013
Webmaster & Webdesign: Vlado F. © 2013